Konsantre Deterjan Setleri

RainSoft Sıvı Çamaşır Sabunu

Bu ürün çamaşırlarınızı temizlemek, korumak ve taze koku bırakmak için az köpük yapan güçlü bir formüldür. RainSoft çamaşır sabunu saf sabunla çamaşırlarınızı yıkamak ile son teknolojiyi biraraya getirmektir.

sivi_cmasir_sabn

RainSoft Sıvı Bulaşık Sabunu

RainSoft bulaşık sabunu ciddi bir yıkama sağlayan ılımlı içeriklerden oluşmaktadır. En çok itina gerektiren yemek takımları ve kristaller için bile emniyetli olan RainSoft sıvı bulaşık sabunu yağları ve yüzeydeki kirleri yok eder.

sivi_bulsk_sabnu

RainSoft Otomatik Bulaşık Sabunu

RainSoft otomatik bulaşık sabunu kiri ve yemek lekelerini giderirken bulaşıklarınızı parlak, temiz ve güzel bırakır.

oto_blsk_Sabnu

RainSoft Eşya Temizleyici

RainSoft eşya temizleyicisi bir çok eşyanın yüzeyindeki kirleri ve kararmaları eminiyetli bir şekilde yok etmek için doğal içeriklere sahiptir.

esya_temizleyici

RainSoft Çok Amaçlı Eşya Temizleyicisi

RainSoft çok amaçlı temizleyici zor temizlikleri yapmak üzere en iddialı içerikleriyle özel olarak formüle edilmiştir.

cok_amajcli_esya_temizleyici

RainSoft Gliserinli Sabunları

RainSoft Gliserin sabunları vücudunuzun hassas derisini temizlemek için mango, kivi ve zencefil gibi gizemli karışımdan oluşan yepyeni bir töntemdir. Deriyi ve onun doğal yağlarını koruyacak kadar duyarlıdır.

sabun

RainSoft Banyo ve Duş Jeli

RainSoft banyo duş jeli keçi sütünden ve hindistan cevizi yağından oluşan ve deriye canlılık veren bir temizlik ürünüdür. Lüks sabunumuzun azıcık bir parçası tüm vücudunuzu temizleyecek kadar köpük yaratır.

banyo_ds_jeli

RainSoft Saç Şampuanı

RainSoft salon şampuanının tropikal gizli hazinelerinden yararlanır. Tropikal esanslar ve bitki özlerinden elde edilmiş olan zenginleştirilmiş aromaterapi förmülü bir kerede tüm saç tiplerini temizler.

sac_sampuani