Ticari Cihazlar

CF Serisi Tam Otomatik Tortu Filtreleri

RainSoft’un CF serisi otomatik Tortu Filtreleri suyunuzun içinde bulunan 20 mikrona kadar tüm tortu, çamur ve partikülleri yok etmek için…

cf-serisi-tam-otomatik-tortu-filtreleri

CF Serisi Tam Otomatik Karbon Filtreler

Rainsoft’un CF serisi Otomatik Karbon filitreleri suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri, kötü tat, klor ve kokuları yok etmek için tasarlanmıştır.

cf-karbon-filtreler

CF Serisi Tam Otomatik Demir Mangan Filtreleri

Suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri yok etmek için tasarlanmıştır.RainSoft’un CF serisi otomatik Demir Mangan filtreleri suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri yok etmek için tasarlanmıştır.

demir-mangan-filtreleri

CS Serisi Ticari Su Yumuşatma Sistemleri

CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif sanayi uygulamaları için dizayn edilmiştir. RainSoft’un CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif sanayi uygulamaları için dizayn edilmiştir.

cs-ticari-su-yumusatma-sistemi

Endüstriyel Tip Su Yumuşatma

RainSoft Su Yumuşatıcıları Sanayideki En iyi Garantiyle Desteklenir. RainSoft’un RIS serisi oto m atik filtreleri suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri yok etmek için tasarlanmıştır.

Klor Dozaj Pompaları

RainSoft’un bir ürünüolan “Chemical Feeder” RainSoft’un bir ürünü olan “Chemical Feedef geniş kullanım alanına sahip bir besleyici sistemidir.

Ticari Tip Reverse Osmosis Sistemleri

Rainsoft’un Ekonomi ve Optimal serisinin bir ürünü olan “Reverse Osmosis” sistemi size en yüksek kalitede suyu, en iyi değere sunar.