Basında Biz


Basında Biz


Uzun yılların deneyimi ve uzmanlığıyla hareket eden Rain Soft olarak basında biz sayfasını gururla açıyoruz. Firmamızla ilgili çıkan çok sayıda yorum ve röportajda ileriye dönük hedeflerimiz ön plana çıkıyor. Kuruluş amacımız, misyon ve vizyon değerlerimize uyumlu gerçekleştirdiğimiz tüm uygulamaları sizlerle paylaşıyoruz.

Teknolojik gelişmelere paralel olarak tüm modern yöntemleri değerlendiriyor ve su arıtma cihazlarında daha başarılı hizmet kalitesi sunmak için çalışıyoruz. Gerek sektörde öncü markalardan birisi olan Rain Soft ile çalışmamız gerekse de Türkiye pazarında büyüme hedeflerimizle ilerlemeyi sürdürüyoruz.

Son yıllarda arıtılmış suyun önemi daha da fark edilir hale geldi. İnsan sağlığı ve güvenli su tüketimi için önemli olan su arıtma sistemlerinin de kaliteli olması elzemdir. Türkiye pazarında gittikçe büyüyen su arıtma teknolojilerinin üstün performansa dayalı sürmesi için çalışıyoruz. Ayrıca ömür boyu garanti sunan tek arıtma sistemini sunuyoruz.

Basında öne çıkan ve gerçekleştirdiğimiz çok sayıda proje mevcut. Basında biz; başarılı bir şekilde bu uygulamalara, her geçen gün yenisini ekleyerek büyüyor ve gelişmeleri paylaşıyoruz. Şebeke sularına güvenin azalması ve tesisat gibi alt yapı unsurlarına hakim olunamaması nedeniyle pek çok insan artık evinde su arıtma cihazı tercih ediyor.

Bu tercihler doğrultusunda kaliteli ürünlere yönelim artmış durumda. Bir defaya mahsus olmak üzere kaliteli bir su arıtma cihazı edinmek devamlı sorun çıkaran bir cihazla uğraşmaktan elbette çok daha kolay. Rain Soft Türkiye distribütörü olarak ömür boyu garanti sunduğumuz cihazlarımızla konforlu kullanımı amaçlıyoruz.