Firma Profili


RainSoft Türkiye Distribütörü


Hakkımızda


Deneyim ve müşteri odaklı değer anlayışıyla çalışıyoruz. Firmamız 1993 senesinden bugüne Amerikan Rain Soft Water Treatment Systems şirketinin ülkemizdeki genel dispiritörüdür. Renk Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. firması olarak uzun yılların tecrübesi ve titizliği ile hareket ediyoruz. Üstün performansa sahip su arıtma cihazlarının tüketiciye sunulması aşamasında ve her bir üründe kaliteli hizmet garanti ediyoruz.

Başarılı ürünlerle ideal bir marka değeri yaratmak amacıyla 1953 senesinde kurulmuş olan Rain Soft ile çalışarak bir su arıtma cihazından beklenen tüm hizmetleri sağlamayı amaçlıyoruz. Ürün garantisi sayesinde satış öncesi ve sonrasında müşterilerimizle bağımızı devam ettiriyoruz. İhtiyaç duyulan tüm aşamalarda ve bakım süreçlerinde yanınızdayız.

Sorumsuz çalışma performansı ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Rain Softsu arıtma cihazlarında kullanılan her bir parçanın üretiminde aynı özen gösterilir. Dünya üzerinde tüm bölgelerde garanti sunulan ürünler ile mağduriyet yaşamadan hizmet almak mümkündür. Ayrıca ömür boyu garanti özelliği ile öne çıkan ve dikkat çeken Rain Soft markasının Türkiye distribütörü olarak etkin şekilde hizmet vermekteyiz.


Vizyonumuz


Markanın uzun yıllara yayılan değerini korumak ve üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Bir üründe talep edilen tüm özellikleri sunmayı amaçladığımız çeşitli güncel cihazlar sunuyoruz. Halihazırda kullanışlı ve başarılı ürün tasarımlarının yanı sıra markayı geleceğe taşımak için yeni ürünler ortaya koymayı amaçlıyoruz.

Satış işlemlerinin tüm aşamalarında ve elbette sonrasında da müşterilerimizle iletişimi sürdürüyoruz. Kesintisiz müşteri memnuniyeti oluşturmak adına uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Çalışmalarımızda ayrıntılara önem veriyor veüstün kalite anlayışını iyi hizmetin temelini oluşturduğuna inanıyoruz. Bu nedenle uzun yıllar güvenle kullanılabilecek ömür boyu servis garantisi altında olan Rain Soft su arıtma cihazlarını müşterilerimize sunuyoruz.


Misyonumuz


Teknolojik alt yapıların ilerlemesi her alanda olduğu gibi su arıtma cihazlarının da modern tasarımlara evrilmesine yol açtı. Uzun yıllardır distribütörlüğünü yaptığımız Rain Soft firması güncelleme ve esnek yapı odaklı modelle çalıştığı için son teknoloji ürünleri sunuyoruz. Gelişmeleri her geçen gün takip ederek yaşama sağlık katan ideal su tüketiminin sağlamayı hedefliyoruz. Çok sayıda kullanıcısı olan Rain Soft ürünleri pek çok açıdan tercih edilmektedir.


Hizmetlerimiz


Rain Soft ürünlerinin tamamı 2 senelik ücretsiz servis garantisi kapsamındadır. Cihazlarda ömür boyu garanti hizmetinin yanı sıra kimyasal, mikrobiyoloji gibi fiziksel arıtımı yapılmış su tüketimi sağlanabilir. Garantisi, bakım ve montaj hizmetleri gibi çok sayıda imkan sunulan Rain Soft ürünleri uzun vadede kârlı bir alışveriş sağlar. Musluk suyunda oluşabilecek olası tehditleri önlemekle birlikte dışarıdan devamlı su satın alınmasına ihtiyaç kalmaz.

Dilerseniz evinizde istediğiniz her noktada güvenle içilebilir, su temini gerçekleştirebilirsiniz. Sağlıklı su cilt ve saç sağlığından diğer alanlardaki yaşam konforuna kadar her ayrıntıda etkilidir. Bulaşıkların daha az deterjan kullanılarak iyi temizlenmesi ve giysilerdeki deterjan kalıntılarının ortadan kalkması gibi çok sayıda faydalı özelliğe sahiptir.

Bağlı olduğu tüm makinelerin ideal su kullanımı sayesinde ömrünü uzatan Rain Soft cihazları tortu ve kireç oluşumundan kaynaklı çeşitli bozulma risklerinin önüne geçer.

Rain Soft Türkiye olarak sayısız referansımızla sizlere ulaşıyoruz. Tüm referanslarımızı ve hizmet verdiğimiz markaları incelemek için sitemize bakmaya devam edebilir, tüm konular hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları sorabilirsiniz. Gerek evlerde gerekse kafe ve firma gibi farklı alanlarda kullanılabilen su arıtma modellerimiz vardır.

İhtiyaç duyduğunuz ürün çeşidi ile ilgili müşteri hizmetlerimize ulaşarak en ideal tasarımı edinebilirsiniz. Basında çok kez görülen sonsuz garantili sistemimizle müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Merak ettiğiniz tüm konularda sitemizin sık sorulan sorular bölümünü inceleyebilir ve doğrudan bize ulaşabilirsiniz.